DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Hedgehog - Welsh part bred horses

CHOV

9. červen 2018 - narozen krááásný hřebeček Hedgehog Farao

 

15. září - zjištěná březost, předpokládaný TP je 20.6.2018

13-15.7.2017 - připouštění

River Moon (A 1/1) x Menai Cardi´s Image (Welsh cob)

Cardiho jsem měla vyhlédnutého již rok, zaujal mě svou krásnou barvou, ušlechtilou hlavou, velice hezkou a prostornou mechanikou pohybu a korektní stavbou těla. Jedná se o velice kvalitního zástupce Menai chovu. Moc se těšíme na výsledek tohoto spojení, a kdyby se povedlo prochovat na žlutou barvu... to by bylo TOP! Majitelkou je Renáta Pejřilová, hřebec působí v jejím hřebčíně Marrion.

                             

                                    

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.5.2017 narozena kobylka Hedgeog Stingie

13-21.6.2016 připouštění

River Moon (A 1/1) x Mischel Fiery Jack (Welsh cob)

Mischel Fiery Jack je mladý welsh cob, jedná se o velice kvalitního odchovance Míši Pešíkové z Hřebčína Mischel. Jack disponuje velmi silnou kostrou, výbornou mechanikou pohybu a skvělým charakterem. Jeho rodiče jsou velice úspěšní ve výstavních kruzích.

Připouštění A 1/1 s welsh cobem je v Británii velice oblíbené, potomci disponují líbivým vzhledem, skvělou všestranností ve sportu a velice pěkným pohybem. Hříbátko bude zapsáno jako WPBr, očekáváme kvalitního koníka do sportu a na výstavy.

Více informací o Jackovi

        

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.5.2017 potrat v 8. měsíci březosti, příčina neznámá.

13.7.2016 inseminace

Lipton Kenia (WPBR/ČSP/NJP)  x  Symont (Trakén/Oldenburg)

Symont, trakénský hřebec s KHV 167 cm má v sobě vynikající krev Monteverdi, je příbuzný s legendárním hřebcem Totilasem. Skvělý pohyb, výborný drezurní původ, korektní stavba těla a velice dobrý charakter nás přesvědčil o výběru tohoto hřebce.

Očekáváme z tohoto spojení korektní hříbě s nadprůměrným pohybem a výškou kolem 158-162 cm v kohoutku s plemennou příslušností k WPBr. 

Více informací a video Symonta

       


Videa
Fotogalerie
Jak se Vám zde líbí?
1 2 3 4 5